Trichopigmentácia (tricopigmentácia) je dokonalá ilúzia chýbajúcich vlasov (málo vlasov). Aplikuje sa na všetky typy plešatosti - vypadávanie vlasov, po transplantácii vlasov a všade tam, kde vlasy chýbajú.

Na nižšie zobrazených fotografiách je možné vidieť porovnanie stavu plešatosti a následného efektu aplikácie trichopigmentácie na vypadávanie vlasov.

 

Permanentný make-up je kozmetická technika, ktorá sa sústreďuje na permanentnú pigmentáciu pokožky (tetovanie) v oblasti obočia, očných liniek a pier. Zabezpečí vám dokonalú vizáž a ušetrí nekonečné hodiny ped zrkadlom. Permanentný make-up predstavuje pohodlné riešenie pre zaneprázdnené ženy, ktoré chcú vždy vyzerať dobre, no nemajú dostatok času na každodenné líčenie. Permanentný make-up nenahrádza klasický make-up, ale h výrazne vylepšuje a môže byť jeho krásnym doplnkom.

Permanentný make-up metódou mikropigmentácie je kozmetický zákrok, pri ktorom sa vpichujú pod kožu pigmenty prostredníctvom tetovacieho prístroja, ibaže oproti bežnému tetovaniu sú vpichy hlboké maximálne 0,3- 0,6 mm.