Permanent Make-up

Permanentný make-up je kozmetická technika, ktorá sa sústreďuje na permanentnú pigmentáciu pokožky (tetovanie) v oblasti obočia, očných liniek a pier. Zabezpečí vám dokonalú vizáž a ušetrí nekonečné hodiny ped zrkadlom. Permanentný make-up predstavuje pohodlné riešenie pre zaneprázdnené ženy, ktoré chcú vždy vyzerať dobre, no nemajú dostatok času na každodenné líčenie. Permanentný make-up nenahrádza klasický make-up, ale h výrazne vylepšuje a môže byť jeho krásnym doplnkom.

Permanentný make-up metódou mikropigmentácie je kozmetický zákrok, pri ktorom sa vpichujú pod kožu pigmenty prostredníctvom tetovacieho prístroja, ibaže oproti bežnému tetovaniu sú vpichy hlboké maximálne 0,3- 0,6 mm.

 

 

Cenník

Obočie

Dymové - Pudrové

Táto technika je veľmi vhodná pri obočí ktoré už bolo tetované a má určité nezrovnalosti tvarové alebo farebné. Nenápadným a veľmi prirodzeným spôsobom koriguje obočie.
cena 199,- až 240,-


Chĺpkovanie

V tejto Technike sa zameriavame na vytváranie nových ale chýbajúci chľpkov k dokonalému tvaru vášho obočia. Po konzultácií a porade nájdeme optimálne riešenie krásneho tvaru nového obočia.
cena 220,-


Kombinované

Súhrn výberu dvoch kombinovaných techník. Tento spôsob vytvorenia nového obočia je realistický  a sústreduje sa nielen  ako na tvar, ale aj na hustotu jednotlivých chĺpkov v zadymenosti.
cena 230,- 280,-

 

Očné linky

Tenké

Sústreďuje sa na aplikáciu pigmentu medzi riasy na vytvorenie zdanlivo hustých mihalníc. Výsledok je veľmi efektívny a pritom nenápadný. Vaše oči sa rozžiaria.

vrchné   150,- €
vrchné + spodné 210,- €


Výrazné

Tvarovanie v línii rias a nad riasami pre vytvorenie vždy “upravených” očí.
cena 230,- € - 250,- €

 

Pery

Plné pery 3D

Technika 3D efektu je dnes veľkým trendom. Týmto spôsobom môžeme zvýrazniť, poprípade mierne zväčšiť pery. Korigujem asymetriu a nezrovnalosti k dokonalejšiemu tvaru. Budú pôsobiť krásne šťavnato a úplne prirodzene.Je Vhodná pre takmer všetky typy pier.
cena  do 290,- €


Kontúra s miernym zafarbením

Pri asymetrií alebo drobných nezrovnalostiach pigmentu vytvorená kontúra dáva veľmi prirodzený krásny tvar našim perám s jemným zafarbením od okrajov.
cena  230,- €