Preisliste

Obočie

Dymové - Pudrové

Táto technika je veľmi vhodná pri obočí ktoré už bolo tetované a má určité nezrovnalosti tvarové alebo farebné. Nenápadným a veľmi prirodzeným spôsobom koriguje obočie.
cena 199,- až 240,-


Chĺpkovanie

V tejto Technike sa zameriavame na vytváranie nových ale chýbajúci chľpkov k dokonalému tvaru vášho obočia. Po konzultácií a porade nájdeme optimálne riešenie krásneho tvaru nového obočia.
cena 220,-


Kombinované

Súhrn výberu dvoch kombinovaných techník. Tento spôsob vytvorenia nového obočia je realistický  a sústreduje sa nielen  ako na tvar, ale aj na hustotu jednotlivých chĺpkov v zadymenosti.
cena 230,- 280,-

 

Očné linky

Tenké

Sústreďuje sa na aplikáciu pigmentu medzi riasy na vytvorenie zdanlivo hustých mihalníc. Výsledok je veľmi efektívny a pritom nenápadný. Vaše oči sa rozžiaria.

vrchné   150,- €
vrchné + spodné 210,- €


Výrazné

Tvarovanie v línii rias a nad riasami pre vytvorenie vždy “upravených” očí.
cena 230,- € - 250,- €

 

Pery

Plné pery 3D

Technika 3D efektu je dnes veľkým trendom. Týmto spôsobom môžeme zvýrazniť, poprípade mierne zväčšiť pery. Korigujem asymetriu a nezrovnalosti k dokonalejšiemu tvaru. Budú pôsobiť krásne šťavnato a úplne prirodzene.Je Vhodná pre takmer všetky typy pier.
cena  do 290,- €


Kontúra s miernym zafarbením.

Pri asymetrií alebo drobných nezrovnalostiach pigmentu vytvorená kontúra dáva veľmi prirodzený krásny tvar našim perám s jemným zafarbením od okrajov.
cena  230,- €

 

Trikopigmentácia

Vytváram nerozoznateľnú podobu vlasov pomocou techniky trikopigmentácie. Ak vám už vlasy vypadali ešte nie je všetko stratené. Môžem vám vytvoriť zdanlivo existujúce vlasy ktoré sa podobajú na nerozoznanie od pravých. Umelecké techniky tetovania na rôzne druhy Alopécie (plešatosti) podľa dĺžky vlasov, doslova šité na mieru.
Cena sa posudzuje podľa rozsahu,  typu a dlžky vlasov.
Je rozdelená na:

1. Hair line                600,- €

2. Mid scalp              300,- €

3. Vertex                   200,- €

4. Corona                 200,- €          

o 6 mesiacov kontrola, prípadná korekcia  cena 250,- €

o 7- až 18 mesiacov                                                400,- €


Konzultácia v pripade zákroku je cena zarátaná. Som vám k dispozícii o odboré rady alebo posúdenie vášho prípadu a budem sa snažiť o  najvhodnejší postup alebo riesenie a to samostatne pre každého klienta osobite.